Ödül
HONOR 8X ve National Geographic Gösterimi
30 Kasım 2018'te açıklanacaktır
HONOR Fotoğrafçısı Popülerlik ödülü
Yarışma Kuralları
HONOR kullanıcılarını fotoğrafçılık çalışmalarını ve yeteneklerini paylaşmaları için davet etmeyi amaçlayan, #HONORMade Fotoğraf Yarışması ('yarışma'), HONOR Smartphone (‘HONOR’) tarafından düzenlenmektedir. Tüm katılımcılar aşağıdaki şart ve koşulları kabul etmiş sayılır.

Yarışma Zamanı
Yarışma,19 Kasım 2018 ile 30 Kasım 2018 tarihleri arasında (Pekin Saati, 'yarışma dönemi') gerçekleştirilecektir. Katılımcılar yarışmaya katılabilmek için yarışma kurallarına uymalıdır.

Yarışma Kuralları
Nasıl Katılırım?
1- Site üzerinden kayıt olunuz.
2- HONOR telefonla çekilen fotoğrafınızı yükleyiniz.
3- Fotoğraf temaları gündüz ve gece olarak ikiye ayrılacaktır.
4 - Gönderilen fotoğraflar HONOR telefonları ile çekilmeli ve düzenlenmelidir. Sadece 10 MB'a kadar olan JPG ve PNG dosyaları kabul edilir.
5- Fotoğraflar, HONOR tarafından incelenecektir. Uygun olmayan gönderimler web sitesinde yayınlanmayacaktır.

Ödüller
i. HONOR Fotoğrafçısı: Fotoğrafa ve hikayeye göre, HONOR tarafından 1 HONOR Fotoğrafçısı seçilecektir. Kazanan HONOR10 (HONOR 10, 4 GB RAM + 128 GB ROM, rastgele renk) ile ödüllendirilecektir. Ayrıca National Geographic’te fotoğrafını sergileme fırsatı yakalayacaktır.
ii. Popülerlik Ödülü: Aralık ayının her Pazartesi günü, en fazla beğeni alan ilk 20 kişi bir çift HONOR AM61 Bluetooth kulaklık kazanma şansına sahip olacaktır. 3 talihli seçilecektir.Her hafta kazanan kişi Aralık ayının 5, 12, 19 ve 26’sında duyurulacaktır.
iii. Kazananlar HONOR sayfası üzerinden duyurulacaktır. (hihonor.com/global/events/day-and-night-tr).

Ödül Teslimi
Ödüller başka bir kişiye devredilemez ve nakit para veya diğer türevleri teklif edilemez. Ödüllerin teslimi, 30 iş günü içinde tertip edilecektir. Kazananların listesi yayınlanmasının ardından 7 gün içerisinde, kazananlar geçerli bilgilerini (email adresi, ad-soyad, adres, telefon numarası ve posta kodu) event@hihonor.com adresine mail olarak göndermelidir.Ödüller 30 iş günü içerisinde teslim edilecektir.HONOR, ödüllerin gönderimine ait tüm gümrük vergisini ve kurye ücretini karşılayacaktır. Kazanan kişiden kaynaklanan nedenlerle ödülün teslim edilmemesi, kazanan kişinin ödülü talep etme hakkından vazgeçmesi olarak kabul edilir. HONOR, gönderimleri izleyecek ve inceleyecektir. HONOR, katılım koşullarını ihlal eden ya da yarışmaya müdahale eden bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Öngörülemeyen durumlar nedeniyle aksilikler yaşanması durumunda, HONOR, ödülleri mali değeri benzer olan başka ürünler ile değiştirme hakkını saklı tutar. HONOR, ödülle ilgili nihai açıklama saklı tutar.
Her bir katılımcı, yalnızca bir defa kazanan olarak seçilebilir. HONOR, gönderimleri izleyecek ve inceleyecektir. HONOR, katılım koşullarını ihlal eden ya da yarışmaya müdahale eden bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Öngörülemeyen durumlar nedeniyle aksilikler yaşanması durumunda, HONOR, ödülleri mali değeri benzer olan başka ürünler ile değiştirme hakkını saklı tutar. HONOR, ödülle ilgili nihai açıklama saklı tutar.

Gizlilik ve Kişisel Bilgiler
Katılımcılar tarafından bildirilen kişisel bilgiler, HONOR tarafından ödülleri kazananlara teslim etmek amacıyla kullanılacaktır. HONOR, katılımcıların kişisel bilgilerini, yukarıdaki amaçları yerine getirmek üzere bağlantıda olduğu üçüncü taraflar dışındaki üçüncü taraflara satmaz, paylaşmaz veya ifşa etmez. Katılımcıların kişisel bilgileri, yarışmadan sonra silinecektir.

Şartlar ve Koşullar
Katılımcı ('yarışma katılımcısı'), yarışmaya bir fotoğraf göndererek aşağıdakileri kabul eder:

i. Yarışma katılımcısı, gönderilen fotoğrafların, eserin dünya genelindeki fikri mülkiyetine ve kullanım hakkına sahip olan katılımcı tarafından çekilen orijinal eserler olduğunu kabul eder. Fotoğraflar, hiçbir kişi veya tüzel kişinin telif haklarını, ticari markasını, ahlaki haklarını, fikri mülkiyet haklarını ihlal etmez.

ii Yarışma katılımcısı, herhangi bir ülkenin menfaatine veya imajına zarar veren, ulusal gizlilik, kişisel mahremiyet, çıplaklık, kumar, batıl inanç, korku, şiddet içeren dosyaları; siyaset, etnik köken, ırk, din, cinsiyetçilik içeren herhangi bir dosyayı; yanlış veya yanıltıcı nitelikte herhangi bir dosyayı göndermemelidir.

iii Yarışma katılımcısı, fotoğrafların dünya genelindeki fikri mülkiyetini HONOR'a sunar ve bir kopyasının HONOR tarafından kullanımına, değiştirilmesine, dağıtılmasına, görüntülenmesine veya HONOR'ın diğer tarafları bu fotoğrafları kullanmaları ve HONOR için iletişim materyalleri, sosyal medya fotoğrafları, dijital reklamlar, medya, forumlar veya web sitesi ile sınırlı olmamak üzere pazarlama materyalleri üretmeleri için yetkilendirmesine izin verir. Katılımcı tarafından iletilen tüm bilgiler doğru olmalıdır.

iv. Yarışma katılımcısı, bu yarışmada herhangi bir üçüncü tarafı, katılımcının gönderdiği fotoğrafı kullanması veya fotoğrafların fikri mülkiyetlerinin tahsis edilmesi için yetkilendirmez ve yetkilendirilmemelerini garanti eder.

v. Yarışmaya gönderilen fotoğraflara bağlı olarak herhangi bir üçüncü tarafın HONOR'a karşı herhangi bir tazminat talebi olması, dava açması veya yasal işlem başlatması durumunda, katılımcı HONOR'ın uğrayacağı her türlü zarar, kar kaybı, ticari kayıp veya herhangi bir mali kayıp nedeniyle HONOR'a karşı yükümlü olacak ve itibarın iyileştirilmesinden ve etkinin ortadan kaldırılmasından sorumlu olacaktır.
  • 6.5’’ ‘Çerçevesiz’ FullView ekran
  • Güçlü Kirin 710 yonga seti
  • 20 MP yapay zekalı kamera

HONOR 8X

BEYOND LIMITS

Şimdi satın al