Výhra
HONOR 8X a možnost zveřejnění fotografie v National Geographic
Bude vyhlášena 30. listopadu 2018
Fotograf značky HONOR Cena pro oblíbence
Pravidla soutěže
Foto soutěž #HONORmade (dále jen jako „soutěž“) pořádá společnost Huawei Device Co., Ltd (dále jen jako „promotér“). Účastníci soutěže (dále jen jako „účastníci“) se účastní soutěže zahájením hry. Všichni účastníci souhlasí s těmito všeobecnými podmínkami.

Termín soutěže
Od 29. října 2018 00:00 do 30. listopadu 2018 24:00 (GMT+8)

Pravidla soutěže
Jak se zapojit:
(1) Registrujte se na webové stránce (ZDE).
(2) Nahrajte fotografii pořízenou pomocí telefonu HONOR.
(3) Odeslaná fotografie by měla být v souladu s těmito tématy:
i. Denní fotografování: Pořízení snímků během dne
ii. Noční fotografování: Pořízení snímků během noci
(4) Odeslané fotografie musí být pořízeny a upravovány telefony HONOR. Přijímáme pouze fotografie ve formátu JPG a PNG o velikosti max. 10 MB.
(5) Promotér fotografie vyhodnotí. Odeslané fotografie, které neodpovídají podmínkám, nebudou na webové stránce zobrazeny.

Výhry
(1) Fotograf značky HONOR: Promotér určí jednoho vítěze na základě fotografie a jeho příběhu. Výherce získá HONOR 8X (4 GB RAM + 64 GB ROM v náhodné barvě) a šanci na zveřejnění snímku v National Geographic. Výherce bude vyhlášen 30. listopadu 2018.
(2) Cena pro oblíbence: Každé listopadové pondělí vyhraje účastník s nejvíce hlasy oblíbenosti Bluetooth sluchátka HONOR AM61. Výherci budou vyhlašováni každý týden ve dnech 5., 12., 19. a 26. listopadu 2018.
(3) Výherci budou vyhlášeni na stránce (hihonor.com/global/events/day-and-night-cs).

Distribuce cen
Ceny nelze převádět na jinou osobu ani vyměnit za peníze nebo jiné předměty. Každý výherce musí do sedmi dní po zveřejnění seznamu výherců uvést platné kontaktní údaje (včetně e-mailové adresy, jména a příjmení, úplné doručovací adresy, telefonního čísla a PSČ), které zašle na adresu event@hihonor.com. Výhry budou odeslány do třiceti pracovních dní. Společnost HONOR hradí všechny tarifní a expresní poplatky. Pokud výhru nebude možné výherci zaslat vinou výherce, má se za to, že se výherce práva na výhru zřekl.
Každý účastník má nárok být zvolen vítězem pouze jednou. Společnost Honor bude sledovat a posuzovat odesílaný obsah. Společnost Honor si vyhrazuje právo vyloučit účastníka, který nesplní podmínky účasti nebo nebude soutěžit čestně. Společnost Honor si vyhrazuje právo nahradit odměny produkty, které mají podobnou finanční hodnotu, v případě, že dojde k nehodám z důvodu nepředpokládatelných okolností. Honor si vyhrazuje právo na finální interpretaci výhry.

Ochrana soukromí a osobní údaje
Promotér shromažďuje osobní údaje, včetně přezdívek, e-mailů a UID. Výherci musí uvést své jméno a příjmení, telefonní číslo, doručovací adresu a PSČ, aby jim bylo možné výhru zaslat. Soutěž je zaměřena na uživatele z celého světa, a proto bude v jejím rámci docházet k přeshraničnímu předávání osobních údajů (tedy k předávání údajů mezi několika zeměmi nebo mimo EU). Údaje budou uloženy v Singapuru. Promotér se zavazuje uchovávat údaje v bezpečí a do půl roku je odstranit. Údaje shromážděné pro účely soutěže nebudou dále prodávány, sdíleny nebo zveřejňovány žádným jiným třetím stranám, než třetím stranám najatým promotérem pro splnění výše uvedených účelů. Tyto údaje budou používány výhradně pro účely zasílání výher. Poskytnuté údaje nebudou použity k žádným jiným účelům než účelům uvedeným výše.

Všeobecné podmínky
Odesláním fotografie do soutěže tímto účastním souhlasí s následujícím:

i. Účastník soutěže tímto uznává, že odeslané fotografie jsou jeho originálním dílem, které sám účastník pořídil a má k tomuto dílu celosvětově platná práva duševního vlastnictví a práva používání. Fotografie neporušují žádná autorská práva, obchodní známky, morální práva, práva duševního vlastnictví žádné osoby nebo subjektu.

ii. Účastníci soutěže nesmí odesílat žádné soubory, které poškozují zájem nebo pověst kterékoli země, obsahují národní tajemství, osobní údaje, nahotu, hazardní hry, pověry, děsivé výjevy, násilí a nesmí odesílat žádné soubory, které jsou zaměřené proti etnickým skupinám, rasám, náboženství nebo jsou sexistické; nesmí odesílat žádné soubory, které jsou nepravdivé nebo zavádějící.

iii. Účastní soutěže udělí značce HONOR k fotografiím celosvětová práva duševního vlastnictví a umožní značce HONOR používat, upravovat, distribuovat její kopie, vystavovat nebo opravňovat jiné strany k použití fotografií a vytváření propagačních materiálů, mezi které budou mj. patřit komunikační materiály značky HONOR, fotografie na sociálních médiích, digitální reklamy, média, fóra nebo její webové stránky, a to jako pro komerční, tak nekomerční účely. Všechny příslušné údaje odeslané účastníkem by měly být přesné.

iv. Účastníci soutěže nesmí oprávnit žádnou jinou třetí stranu k použití odeslané fotografie a zaručují, že žádné takové oprávnění neudělili ani neudělili práva duševního vlastnictví k fotografiím odeslaným v této soutěži.

v. V případě, že třetí strana ve věci fotografií odeslaných prostřednictvím soutěže vznese vůči značce HONOR nárok, podá žalobu nebo podnikne právní kroky, bude za jakékoli odškodnění, ztrátu zisku, ztrátu příjmů z podnikání nebo jakoukoli ekonomickou ztrátu, stejně jako za nápravu pověsti a odstranění negativních účinků odpovědný účastník.
  • 6,5palcový bezrámečkový FullView displej
  • Výkonný čipset Kirin 710
  • 20 + 2MPx zadní fotoaparát s umělou inteligencí

HONOR 8X

BEZ LIMITŮ

KOUPIT NYNÍ

Select your country to get special offers