HONOR takipçisi olmak için: kayıt olun ve hediyeleri kazanma şansı yakalayın. Facebook ve Twitter'da paylaşım yaparak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Etkinlik Zamanı: 17 Aralık 2018 Saat 18.00 / 24 Aralık 2018 Saat 23.00 (GMT+8)

KULLANICI ADI ÖDÜL

BEYOND LIMITS

6.5'' HONOR fullview ekran
GPU Turbo ile güçlendirilmiş Kirin 710
20 MP Al Çift Kamera

Şimdi Satın Al

Bizimle İletişime Geçin: event@hihonor.com

Bizi takip edin:

Copyright © 2018 Huawei Software Technologies Co., Ltd.

Select your country to get special offers

Şartlar ve Koşullar

HONOR Yeni Yıl Etkinliği Huawei Device Co., Ltd tarafından düzenlenmektedir. Etkinlik katılımcıları oyunu başlatarak etkinliğe katılım sağlayabilirler. Tüm katılımcılar aşağıdaki şart ve koşulları kabul etmiş sayılır.

Etkinlik Zamanı

17 Aralık 2018 Saat 18.00 / 24 Aralık 2018 Saat 23.00 (GMT+8)

Nasıl katılırım?

1- Giriş yapmak için kayıt olunuz.
2- Başlat düğmesine tıklayınız.
3- Sonucunuz sayfada gözükecektir.

Etkinlik Hakkında

(1) Ödüller: HONOR 8X (4 GB RAM + 6 GB ROM), HONOR AM61 Kulaklık, HONOR Müzik Bombası, HONOR Özçekim Çubuğu
(2) Her bir katılımcı yalnız bir kez katılabilir.
(3) Kazananlar HONOR sayfası üzerinden duyurulacaktır. (www.hihonor.com/global/events/christmas/tr/)

Ödül Teslimi

Ödüller başka bir kişiye devredilemez ve nakit para veya diğer türevleri teklif edilemez. Ödüllerin teslimi, 30 iş günü içinde tertip edilecektir. Kazananların listesi yayınlanmasının ardından 7 gün içerisinde, kazananlar geçerli bilgilerini (email adresi, ad-soyad, adres, telefon numarası ve posta kodu) event@hihonor.com adresine mail olarak göndermelidir.Ödüller 30 iş günü içerisinde teslim edilecektir.HONOR, ödüllerin gönderimine ait tüm gümrük vergisini ve kurye ücretini karşılayacaktır. Kazanan kişiden kaynaklanan nedenlerle ödülün teslim edilmemesi, kazanan kişinin ödülü talep etme hakkından vazgeçmesi olarak kabul edilir. HONOR, gönderimleri izleyecek ve inceleyecektir. HONOR, katılım koşullarını ihlal eden ya da yarışmaya müdahale eden bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Öngörülemeyen durumlar nedeniyle aksilikler yaşanması durumunda, HONOR, ödülleri mali değeri benzer olan başka ürünler ile değiştirme hakkını saklı tutar. HONOR, ödülle ilgili nihai açıklama saklı tutar.

Gizlilik ve Kişisel Bilgiler

Katılımcılar tarafından bildirilen kişisel bilgiler, HONOR tarafından ödülleri kazananlara teslim etmek amacıyla kullanılacaktır. HONOR, katılımcıların kişisel bilgilerini, yukarıdaki amaçları yerine getirmek üzere bağlantıda olduğu üçüncü taraflar dışındaki üçüncü taraflara satmaz, paylaşmaz veya ifşa etmez. Katılımcıların kişisel bilgileri, yarışmadan sonra silinecektir.