honor 8x

BEZ LIMITŮ

Praha, 11. října 17:30 (GMT+2)

Zapoj se do soutěže. Komentuj během živého
vysílání uvádění Honoru 8X.
Výhrává se každých 8 minut.

Výherci soutěže PROHLÉDNĚTE SI PRODUKT

Sleduj živé vysílání

Řekni nám, jaká funkce Honoru 8X je tvá oblíbená

Vyhraj nový Honor 8X
(podívej se na ceny)

ŽIVĚ

OZNÁMENÍ:

NAPIŠTE NÁM JEDNU VĚC, KTERÁ VÁS NEJVÍC UPOUTALA NA TELEFONU HONOR 8X

Pro zaslání komentáře se, prosím, přilaste.

NÁHODNÉ LOSOVÁNÍ

ČASOVAČ CENY ÚČASTNÍCI
8 min
--:--
...

SEZNAM VÝHERCŮ

UŽIVATELSKÉ JMÉNO Cena

Honor 8X


BEZ LIMITŮ

6,5'' celoobrazovkový displej Honor
Kirin 710 vylepšený o GPU Turbo
20MPx duální fotoaparát s umělou inteligencí

KOUPIT NYNÍ
Stáhněte si novou aplikaci HONOR pro ANDROID
Nyní dostupná na Google Play
Copyright © 2018 Huawei Software Technologies Co., Ltd.Contact us: event@hihonor.com

Pravidla soutěže

Livestreaming uvádění Honoru 8X organizuje obchodní společnost Huawei Device (Dongguan) Co., Ltd. Účastníci livestreamingu se zapojí do soutěže odesíláním komentářů k tomuto vysílání. Odesláním komentáře účastník souhlasí s následujícími pravidly soutěže.

Datum konání

11. října 17:30 až 19:30

Pravidla soutěže

1. Komentujte a vyhrajte příslušenství značky Honor

(1) Účastníci soutěže komentují během živého vysílání a mohou tak vyhrát příslušenství značky Honor. Pouze první komentář od daného účastníka bude zařazen do soutěže, na další komentáře nebude brán zřetel.
(2) Výherci budou losováni každých 8 minut během vysílání. Mezi cenami bude také přenosný Bluetooth reproduktor Honor Music Egg, Honor Band3 a náhlavní soupravy Honor xSport AM61.
(3) Informace o výhercích soutěže budou zveřejněny během živého vysílání a kompletní seznam bude zveřejněn sedm dní po ukončení soutěže na internetových stránkách https://www.hihonor.com/global/events/honor8x-launch-cz/.
(4) Organizátor soutěže bude výherce kontaktovat do sedmi dní po skončení soutěže.
(5) Zaměstnanci společnosti Huawei Device Co., Ltd. a dalších společností ze stejného koncernu se nemohou soutěže účastnit.

2. Komentujte a vyhrajte nový Honor 8X

(1) Účastníci soutěže komentují během živého vysílání a mohou tak vyhrát nový Honor 8X.
(2) Organizátor vybere soutěžicího s nejoriginálnějším a nejinovativnějším komentářem.
(3) Hlavní cenou je mobilní telefon Honor 8X (4+64 GB), barevné provedení mobilního telefonu určí organizátor.
(4) Informace o výherci budou vyhlášeny do sedmi dní po skončení soutěže na internetových stránkách https://www.hihonor.com/global/events/honor8x-launch-cz/.
(5) Organizátor soutěže bude kontaktovat výherce do sedmi dní od ukončení soutěže.
(6) Zaměstnanci společnosti Huawei Device Co., Ltd. a dalších společností ze stejného koncernu se nemohou soutěže účastnit.

Distribuce cen

Ceny nelze postoupit a převádět na jinou osobu. Každý výherce musí do sedmi dní po zveřejnění seznamu výherců poskytnout platné kontaktní informace (včetně e-mailové adresy, jména a příjmení, úplné doručovací adresy, telefonního čísla a PSČ) a požádat o zaslání výhry prostřednictvím e-mailové adresy event@hihonor.com. Výhry budou odeslány do třiceti pracovních dní od obdržení žádosti. Organizátor uhradí veškeré náklady na doručení výhry výherci na oznámenou adresu. Organizátor soutěže nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv vady dodané výhry a neuděluje žádnou záruku za jakost výhry.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Svým souhlasem s těmito pravidly soutěže udělujete souhlas společnosti Huawei Device (Dongguan) Co.ltd., se sídlem B2-5 of Nanfang Factory, No.2 of Xincheng Road, Song Dongguan, Guangdong. Čínská lidová republika, (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala tyto osobní údaje:

  - jméno a příjmení;

  - e-mail;

  - telefonní číslo;

  - doručovací adresa;

2. Výše uvedené osobní údaje je možné zpracovat na základě Vámi uděleného souhlasu a je nutné je zpracovat za účelem doručení výhry. Tyto údaje budou Správcem zpracovány do doby jednoho měsíce po odeslání výhry.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na kontaktní údaje Správce event@hihonor.com.

4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé: místní zastoupení Správce – společnost Huawei Technologies (Czech) s.r.o.

5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:

  - vzít souhlas kdykoliv zpět,

  - požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,

  - vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, popřípadě požadovat omezení zpracování,

  - požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

  - na přenositelnost údajů,

  - podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů ČR nebo se obrátit na soud.


Přihlásit
2